2. Mistrovství České republiky ve Flyboardingu

Festival Volného Času 2017

Sportovní den SK Velká Ohrada 2. Mistrovství České republiky ve Flyboardingu

Kdy: sobota 9.9.2017

Kde: Centrální park v Praze 13, Nepomucký rybník

V rámci Festivalu volného času v Praze 13 na Nepomuckém rybníku se konalo 2. Mistrovství České republiky ve Flyboardingu. Po předchozí kvalifikaci se nominovalo 6 nejlepších riderů u nás, kteří soupeřili o titul mistra České republiky. Pravidla závodu byla stanovena podle mezinárodních regulí Flyboardingu. Kromě spousty doprovodných programů byla perličkou akce tribuna z bean bagů, půjčovna koloběžek a paddleboardů zdarma, možnost plnění podmínek Odznaku všestrannosti olympijských vítěžů a ozvučení od Red Bull Saurus stage.

Závodníci měli k dispozici 2 kola – tréninkové a závodní. V závodním kole má rider 30 sekund na přípravu, rozhýbání a vyzkoušení výšky. Zdvihnutím paže dá závodník najevo porotcům, že je připraven a zahajuje svůj 2minutový freestyle. Hodnotily se 4 aspekty letu: Technická zdatnost, počet variací triků, práce s hadicí a komunikace s publikem.

Umístění:

  1. místo Petr Civín
  2. místo Michal Stašek
  3. místo Petr Čermák
  4. mítso Patrik Kučera
  5. místo Vašek Dušek
  6. místo Grzegor Baczynsky

Děkujeme všem, kteří tuto akci podpořili a těšíme se na Vás další rok! Mysticstore.cz, CarlTorsberg, Redbull.cz, Base Gang, PartyStarters, Cupandcake.cz, DaiMarinai, Svět Koloběžek